Ons verkoopteam bestaat uit:


Karry Dijkema
Algemeen directeur
k.dijkema@dijkema.nl

Ine Dijkema
Administratie en Personeelszaken
i.dijkema@dijkema.nl

Niels Dijkema
Directeur technische zaken
n.dijkema@dijkema.nl


Henk Cornegoor
Technisch commercieel medewerker
h.cornegoor@dijkema.nl

Maurice Bockting
Technisch commercieel medewerker
m.bockting@dijkema.nl

Ruud Kreeftenberg
Werkvoorbereiding en planning
r.kreeftenberg@dijkema.nl