Ons verkoopteam bestaat uit:

Niels Dijkema
Directeur
n.dijkema@dijkema.nl

Simone Westerhof
Administratie en Personeelszaken
s.westerhof@dijkema.nl

Gerard Kniest
Technisch commercieel medewerker
g.kniest@dijkema.nl

Karry Dijkema
Adviseur / calculator
k.dijkema@dijkema.nl

Henk Cornegoor
Technisch commercieel medewerker
h.cornegoor@dijkema.nl

Maurice Bockting
Technisch commercieel medewerker
m.bockting@dijkema.nl

Ruud Kreeftenberg
Werkvoorbereiding en planning
r.kreeftenberg@dijkema.nl