Henk Cornegoor
Technisch commercieel medewerker

T: (0314) 72 87 92
E: h.cornegoor@dijkema.nl

Gerard Kniest
Technisch commercieel medewerker

T: (0314) 72 87 98
E: g.kniest@dijkema.nl

Chris Jansen
Calculator – projectleider

T: (0314) 72 87 93
E: c.jansen@dijkema.nl

Lucas Kniest
Calculator

T: (0314) 72 87 94
E: l.kniest@dijkema.nl

Mehmet Yilmaz
Calculator

T: (0314) 78 87 90
E: m.yilmaz@dijkema.nl

Simone Westerhof
Administratie en personeelszaken

T: (0314) 72 87 95 
E: administratie@dijkema.nl

Karry Dijkema
Adviseur / calculator


T:
 (0314) 72 87 91
E: k.dijkema@dijkema.nl

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com